Naučte se létat

Proč byste měli umět létat?

Jako pilot, který využívá osobní leteckou dopravu, zefektivníte své pracovní dny i víkendy. Cestování automobilem nebo aerolinkami mnohdy znamená dlouhé, únavné až zničují hodiny cestování. Cirrus Vám poskytne svobodu a pohodlí, budete pánem svého času.
Cirrusem budete schopni navštívit místa, o kterých byste nikdy předtím nepřemýšleli jako o výletu na víkend. Pracovní schůzky ve vzdálených místech se stanou záležitostí na jeden den. Výlety s rodinou na lyže nebo k moři se stanou realitou. Staňte se součástí nové komunity - komunity pilotů.

Začněte svůj výcvik s Cirrusem

Létání dnes není to, co bývalo před padesáti nebo dokonce deseti lety. Dnešní vzdušný prostor je vyplněn více letouny, které jsou schopné cestovat dále, rychleji a výše než letouny včerejška. Také současní piloti jsou piloty jiné generace, kteří jsou mnohdy zaneprázdněni kariérou a přáli by si trávit více času s rodinou. Letadla jim dnes poskytují nejen zábavu, ale jsou i nástrojem pro cestování za obchodem.
Svět letectví se mění, ale mnoho leteckých škol stále žije v dávných dobách a nabízí stejné typy výcviků zaměřenou na místní létání za dobrého počasí.
Letadlo Cirrus je vrcholem toho, co dnes znamená všeobecné letectví. Pokročilé kompozitové technologie, nejmodernější avionika, bezkonkurenční bezpečnostní prvky, snadné ovládání a rychlost učinily Cirrus nejprodávanější letoun ve své třídě za posledních 14 let.
Tradiční výcvik pilotů začíná být nedostatečnou přípravou na výzvy, které pilota dnes čekají při cestování stovek mil denně, přes několik systémů počasí, vzdušných prostorů a terénu. Dnešní piloti musí na toto myslet od prvního dne výcviku a začlenit tak požadované dovednosti do každé lekce létání. Tento způsob výcviku (Scenario-Based Training) se ukázal jako velmi efektivní i jiných odvětvích.
Naše Cirrus Training Center je připraveno Vás naučit létat v 21. století.
12
Na prodej »
For Sale »